Degë Dekorative Silver Me Xixa 47 Cm

0.69

Нема на залихама

Шифра производа: 1170442 Категорија:

Опис

Dega të Krishtlindjeve me shkëlqim argjendi.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyrë Argjendi