Degë Dekoruese Lule E Bardhë 52 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1079597 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Me Kërcell Të Gjatë Të Bardhë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Bardhë
Materiali I Produktit Plastike