Degë Dekoruese Me 2 Lule Lavander Lejla 60 Cm

0.69

На залихама

Шифра производа: 1185320 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Lavander Me Kërcell Të Gjatë Dhe 2 Lule Vjollce.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla
Materiali Plastike