Degë Dekoruese Lavander Lejla 23 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1184750 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Lavander Me Kërcell Të Shkurtër Dhe Lule Vjollce.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla
Materiali Plastike