Degë Dekoruese Me 1 Lule Lavander Lejla 60 Cm

0.39

На залихама

Шифра производа: 1185319 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Lavander Me Kërcell Të Gjatë Dhe Lule Lejla.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla
Materiali Plastike