Degë Krishtlindjesh Dekorative Me 10 Shegë Të Kuqe 12 Cm

0.89

Нема на залихама

Шифра производа: 1124991 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër dhe shegë të kuqe.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!