Degë Dekoruese Lule Fieri Jeshile 38 Cm

3.99

На залихама

Шифра производа: 1039002 Категорија:

Опис

Buqetë Dekorative Me 7 Degë Lule Fieri Jeshil.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Produktit Plastike