Degë Bredhi Dekorative E Kuqe Me Xixa 35 Cm

0.39

Нема на залихама

Шифра производа: 1133904 Категорија:

Опис

Dega e bredhit të Krishtlindjeve me gjethe vezulluese të kuqe.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike