Degë Pishe Dekorative Silver 41 Cm

0.59

На залихама

Шифра производа: 1120077 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve selvi argjendi.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Argjendi
Gjatësia x Gjerësia 41×3 cm