Laps Druri Me Kokë Babagjyshi Me Drita Led 46 Cm

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1185079 Категорија:

Опис

laps dekorativ i Krishtlindjeve me fytyrë Santa Claus me hundë të ndezur dhe kambanat. Punon me 2 bateri të tipit CR2032 (të përfshira).
Materiali i produktit Dru