Babagjysh Dekorativ Me Fije Për Pemën E Vitit Ri 18 Cm

1.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1183149 Категорија:

Опис

Stoli i pemës së Krishtlindjes, Santa Claus me xhingël të bardhë dhe të kuq të ylbertë dhe kornizë plastike.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 12x7x18 cm