Flok Bore Druri Dekorative 6 Cm 8 Copë

1.99

На залихама

Шифра производа: 1185034 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, prej druri, me fije ari, shkëlqim të bardhë, të kuq dhe shampanjë me dizajn thekon, në një kasë druri.
Varni ato në pemë ose në një degë dhe jepni shkëlqim dekorimit festiv.
Ngjyrë Shampanjë e kuqe e bardhë
Materiali i produktit Dru
8 copë
Dimensionet e paketës 13×13 cm
Gjatësia x Gjerësia 6×6 cm