Dosje Plastike E Bardhë Transparente 25.5×34 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1034673 Категорија:

Опис

Dosje letre me veshë dhe llastik.
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit plastike
Gjatësia x Gjerësia 25.5×34 cm