Dosje Plastike E Tejdukshme Zarf A4

0.29

На залихама

Шифра производа: 1049910 Категорија:

Опис

Një zarf plastik transparent që mbyllet me një buton dhe madhësi A4.
Ngjyra Transparente
Materiali Plastike
Dimensioni i fletores A4