Dosje Plastike E Verdhë Zarf A4

0.29

Нема на залихама

Шифра производа: 1004488 Категорија:

Опис

Dosje Plastik Blu Që Mbyllet Me Një Buton Dhe Madhësi A4.
Ngjyra E Verdhë
Materiali I Produktit Plastike
Dimensioni I Fletores A4