Dre Dekorativ I Bardhë Me Xixa Për Pemën E Vitit Ri 8.5 Cm

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1169292 Категорија:

Опис

Zbukurim i pemës së Krishtlindjes pjellë e bardhë me shkëlqim argjendi.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 8.5×8.5 cm