Litar Dekorues Me Drita Led 20 Cope 2.22 M

3.99

На залихама

Шифра производа: 1165334 Категорија:

Опис

Litar në ngjyrë natyrale me predha dhe drita të bardhë.
Gjatësia: 2.2 metra.
Diametri i litarit: 1.5 cm.
Funksionon në 2 bateri AA (nuk përfshihen).