Dritë Led E Bardhë Me Bazë Vetë Ngjitëse 8×9 Cm

1.29

Нема на залихама

Шифра производа: 1161432 Категорија:

Опис

Dritë Me Bazë Vetë Ngjitëse Dhe Ndërprerës Të Bardhë. Punon Me 3 Bateri Aav 1.5V (Të Përfshira).
Gjatësiaxgjërësiaxlartësia: 8x9x2 Cm.