Shkopinj Druri Me Ngjyra Për Punëdore 11.4 Cm 100 Copë

1.29

На залихама

Шифра производа: 1108933 Категорија:

Опис

Shkopinj me ngjyra të ndryshme, ideale për punëdore dhe ndërtime.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
100 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.