Etiketa Ngjitëse Me Ngjyra 6.9×1.5 Cm 60 Copë

0.39

На залихама

Шифра производа: 1182688 Категорија:

Опис

Paketa përmban 60 etiketa vetë-ngjitëse me linja në blu, të zezë dhe të kuqe.
Gjinia Djalë vajze
Copa 60 copë
Gjatësia x Gjerësia 6,9×1,5 cm