Fjongo Dekorative Të Kuqe 7.5 Cm 6 Copë

0.79

На залихама

Шифра производа: 1110205 Категорија:

Опис

fjongo dekorative të Krishtlindjeve me cilësi kadifeje.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra E kuqe
Copa 6 copë