Fletore B5 Me 2 Ndarje Me Vija Dizajn Holografik Me Qerpik 80 Fl

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1184032 Категорија:

Опис

Fletore për vajza me kapak holografik dhe dizajn qerpikësh.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletores B5
Temat e Fletoreve 2
Numri i Fletëve 80