Flokë Bore 3D Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 9 Cm

0.79

На залихама

Шифра производа: 1184728 Категорија:

Опис

Ornamenti i pemës së Krishtlindjes Snowflake 3D me shampanjë vezulluese.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike