Dekoruese Perdesh Flutur E Bardhë Me Shkëlqim 13 Cm

0.99

На залихама

Шифра производа: 1188381 Категорија:

Опис

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur Ngjyrë Të Bardhë Me Shkëlqim.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Ngjyra E Bardhë
Gjatësia X Gjerësia 13×10 Cm