Gërshërë Zyre Metalike Të Zezë 16.5 Cm

0.89

На залихама

Шифра производа: 1108995 Категорија:

Опис

Një gërshërë e zezë “PRESIDENT” e bërë prej çeliku inox me majë të theksuar dhe dorezë të fortë, 16.5 cm.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E zezë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.