Gërshërë Shkolle Metalike Blu E Erret Me Shkallëzim 15 Cm

0.99

На залихама

Шифра производа: 1034172 Категорија:

Опис

Gërshërë prej çeliku inox blu-blu me majë të rrumbullakët, vizore 5 cm dhe dorezë të butë, 15 cm.
Gjinia Djalë
Ngjyra Blu
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.