Gërshërë Zyre Metalike Blu 21 Cm

1.79

На залихама

Шифра производа: 1034168 Категорија:

Опис

Gërshërë zyre prej çeliku inox blu-gri me majë të theksuar dhe dorezë të butë, 17.5 cm.
Gjinia Djalë
Ngjyra Blu e hirtë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.