Geta Bezhë 20D Masa 3

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1147028 Категорија:

Опис

Geta ngjyrë mjalti me pantallona të shkurtra latex për një siluetë të hollë dhe shtrëngim. Ai mbështet këmbët dhe ka teknologji gradualisht të kompresimit. Trashësia 20 DEN.
Përbërja: 82% Poliamide – 18 Elastane.