Goma Blu & E Kuqe “Pelikan” Për Laps Dhe Stilolaps 2 Copë

1.29

На залихама

Шифра производа: 3940083 Категорија:

Опис

Paketa përmban 2 gomë kuqe-blu “PELIKAN”, për laps dhe stilolaps.
Ngjyra Blu e kuqe
Seti i markës Pelikan
Copa 2 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.