Kapuç Babagjyshi I Kuq Me Dizajn Dre

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1184269 Категорија:

Опис

Kapelë Krishtlindjesh për fëmijë, e kuqe me pom pom të bardhë, renë dhe veshtull.
Seksi Unisex
Ngjyra E kuqe
Materiali Poliestër
Diametri x Lartësia 23×34 cm