Kuletë Shkolle Mini Holografike “Fab Life” Me Zinxhir 18.5x3x4 Cm

1.29

Нема на залихама

Шифра производа: 1195920 Категорија:

Опис

Kuletë shkolle mini jeshile holografike me print dhe zinxhir Fab Life. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 18.5x3x4 cm