Kambanë E Kuqe Dekorative Me Fjongo & Bredh 4 Cm

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1112261 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes zile e kuqe metalike me pemë të bardhë dhe hark të kuq.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Metalike