Kornizë Dekoruese Me Ujë Në Formë Zemër 10×10 Cm

1.99

На залихама

Шифра производа: 1200322 Категорија:

Опис

Kornizë dekorative në formë zemre me ujë. Vendosni foton tuaj të preferuar dhe shkundni për të mbajtur pezull konfeti.
Materiali Plastikë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 9.5x4x9.5 cm