Kuletë Shkolle Dizajn Ushtarak Me Zinxhir “Myway” 18x8x8 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1110481 Категорија:

Опис

kuletë shkollore një xhep me zinxhir, dizajn ushtarak, të serisë My Way. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike