Kuletë Shkolle 3 Xhepa Me Zinxhir E Zezë

3.49

На залихама

Шифра производа: 1106865 Категорија:

Опис

kulete shkolle 3 xhepa me zinxhir në ngjyrë të zezë, seri 15NF36. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra E zezë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20x6x6 cm