Kuletë Shkolle E Zezë Me Zinxhir “Myway” 18x8x8 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1110478 Категорија:

Опис

kuletë shkollore një xhep me zinxhir, në ngjyrë të zezë, të serisë My Way. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra E zezë
Materiali Pëlhurë sintetike