Kurore Dekorative Me Boçe Pishe & 10 Molle 34 Cm

7.99

На залихама

Шифра производа: 1129867 Категорија:

Опис

Unazë e madhe qiri me degë bredhi me borë, mollë, manaferra dhe kone pishe.
Vendoseni në një pjatë ose tabaka me një qiri dhe dekorojeni festivit!