Degë Dekoruese Me Lule Të Bardha Të Varura 110 Cm

4.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1159230 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Me Gjelbërim Të Varur Me Lule Të Vogla Të Bardha.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër E Bardhë
Materiali I Produktit Plastike