Kurorë Dekoruese Trëndafila Të Kuq Me Gjethe Jeshile 180 Cm

4.99

На залихама

Шифра производа: 1159228 Категорија:

Опис

Kurorë Pranverore E Zbukuruar Me Trëndafila Të Kuq Dhe Gjelbërim.
Varni Kurora Brenda Dhe Jashtë Shtëpisë, Kombinoni Modele Të Ndryshme Dhe Mirëpritni Pranverën!
Ngjyra E Kuqe Jeshile
Materiali I Produktit Plastike