Kurorë Dekorative Me Boce Pishe Flok Bore 25 Cm

3.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1082357 Категорија:

Опис

Unazë mesatare e qirinjve me degë me dëborë dhe kone pishe.
Vendoseni në një pjatë ose tabaka me një qiri dhe dekorojeni festivit!