Lapsa Druri Me Gome Set 5 Lapsa Me Prehëse & Gome

0.79

На залихама

Шифра производа: 1026478 Категорија:

Опис

Set lapsash me gomë 5 copë dhe prehëse dhe gomë metalike së bashku.
Ngjyra E Zezë e Verdhë
7 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.