Skoç Me Ngjyra Me Mbajtëse Transparente 6 Copë

1.29

На залихама

Шифра производа: 1181007 Категорија:

Опис

Baza dhe së bashku 6 ngjitëse me ngjyrë. Asistent i nevojshëm në zyrë.
Ngjyra Transparente
Materiali Plastike
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç