Shirit Ngjitës Dekorativ Me Dizajn Krishtlindje 5 M X 1.5 Cm 3 Copë

0.89

Нема на залихама

Шифра производа: 1185629 Категорија:

Опис

shirit me modele të Krishtlindjeve. Ndërtoni, dekoroni dhe zbukuroni krijimet tuaja me detaje të bukura!
Ngjyra Shumëngjyrëshe
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m x 1.5 cm