Rul Paketimi Me Bredh 70×300 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1182739 Категорија:

Опис

Letër ambalazhi për Krishtlindje, Kraft me modele dhe dëshira kuq e bardhë.
Ideale për paketimin e dhuratave të festës!
Materiali Letër
Gjatësia x Gjerësia 70×300 cm