Figura Ngjitëse “Unicorn” 30 Copë

1.29

На залихама

Шифра производа: 1182106 Категорија:

Опис

Ngjitëse shkëlqim dhe dizajn njëbrirësh, zemra, ylber.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
30 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.