Figura Ngjitëse Biçikletë & Mace 24 Copë

0.99

На залихама

Шифра производа: 1183145 Категорија:

Опис

ngjitëse për vajza me modele kotelesh, lule biçikletash dhe më shumë. Për fletore, librave ose vizatimet tuaja.
Gjinia Vajze
Materiali Letër plastike
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketës 14×25.5 cm