Sticky Notes Ngjyre Korali 7.6×7.6 Cm 100 Copë

0.79

На залихама

Шифра производа: 1183482 Категорија:

Опис

Paketa përmban letër shënimi katrore vetë-ngjitëse në ngjyrë koral për të organizuar tryezën dhe shënimet tuaja.