Libër Ngjyrosje A4 “Sirenë” 8 Fl

0.89

На залихама

Шифра производа: 1188274 Категорија:

Опис

Libër për ngjyrosje A4 për një vajzë me 8 fletë të modeluar me modele sirenash dhe 2 fletë me afishe.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletoreve A4