Libër Ngjyrosje A4 “Ylber” 8 Fl

0.89

На залихама

Шифра производа: 1189717 Категорија:

Опис

Libër për ngjyrosje A4 për vajza me faqe të para-shtypura bardh e zi me modele ylberi. Libri ka 16 faqe dhe madhësi A4.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletores A4