Lidhëse Perdesh Me Magnet Dizajn Litar Ngjyrë E Bardhë 38 Cm

2.49

На залихама

Шифра производа: 1180137 Категорија:

Опис

Lidhës Perde Dekorative, Ngjyrë Të Bardhë Me Kordon Dhe Magnete Të Fortë.
Diametri X Gjatësia: 7×38 Cm.
Ngjyra E Bardhë